O mnie

O MNIE

KIM JESTEM

Jestem certyfikowanym coachem, trenerem zmiany, trenerem biznesu.  Specjalizuję się w niestandardowym, ale niezwykle skutecznym podejściu do pracy z człowiekiem. Pracuję zarówno z grupami jak i indywidualnie.  W swojej pracy wykorzystuje wiele wyjątkowych, autorskich metod i łączę je w najlepszy dla danego klienta sposób. Mobilizuje do wielu zmian oraz wspieram proces uwalniania blokujących przekonań.

MOJA HISTORIA

Odkąd pamiętam, pasjonował mnie człowiek jako jednostka posiadająca niezwykłą moc, jego rozwój osobisty i duchowy. Od zawsze pochłaniałam książki o relacjach, psychologii, podświadomości.  Studiowałam, wyjeżdżałam na warsztaty, chłonęłam wszystko zachłannie głodna życia i wiedzy. Byłam ambitna, waleczna, biegłam przez życie z sukcesami zawodowymi, zarabiałam niezłe pieniądze…Wierzyłam w ideały, byłam wymagająca wobec siebie i innych. Żyłam standardami, których nauczyłam się jako mała dziewczynka, później nastolatka, kobieta, partnerka…Byłam w tym wszystkim, a przynajmniej starałam się być doskonała i perfekcyjna. Byłam wszędzie i dla wszystkich. Pełna charyzmy i niezwykłego optymizmu. Nie szłam, a biegłam szaleńczo przez życie z wewnętrznym przekonaniem, iż tak właśnie wygląda udane życie. Niestety przyszedł moment, kiedy ten bieg nagle pozbawił mnie witalności. Okazało się, że nie mam siły dalej biec – potknęłam się i upadłam. Wszystko zbiegło się w jednym czasie przygniatając chorobą i apatią, które zabrały chęci do aktywnego funkcjonowania.

DROGA DO SIEBIE

I właśnie wtedy zaczęła się nowa historia mojego życia. Właśnie wtedy uświadomiłam sobie, że miałam wiele na zewnątrz, ale wewnątrz gościła pustka, którą zasypywałam zewnętrznymi pobudkami. To był pierwszy krok do lepszego, bardziej świadomego życia. Uczyłam się dzień po dniu nie biec, a spacerować. Uczyłam się dostrzegać to, co w szaleńczym biegu mnie ominęło. Rozpoczęłam prawdziwą przyjaźń z samą sobą, co otworzyło mi drogę do prawdziwego rozwoju osobistego i duchowego. Zaczęłam uczyć się jak iść przez życie i być wolną… Od wszystkiego co w znaczący sposób mnie do tej pory ograniczało. Dzięki temu zaczęłam słuchać siebie i dbać o swoje talenty. Zostawiłam wszystko to co mi nie służyło. Co najważniejsze – mogę dziś skutecznie pomagać ludziom, a to zawsze było moim marzeniem i największą życiową pasją. Jestem przekonana, że przede wszystkim własne, prawdziwe doświadczenia, w połączeniu z nabytą wiedzą, są fundamentem do tego, by pomóc komuś innemu.

PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE

Collegium Civitas 

Life Coaching- studia zgodne ze światowymi standardami International Coach Federation

Praca w coachingu z wykorzystaniem narzędzi w wspieraniu ludzi w najważniejszych obszarach ich życia: rodziny, związków, zdrowia, równowagi życiowej. Uzyskane specjalizacje: coaching zmiany, coaching rodzicielski (parent coaching), coaching oddechu, coachingu związków, relacji i par, zen coaching, coaching międzykulturowy.

Novo Pracownia Coachingu 

Coaching grupowy i zespołowy. Kompleksowy program rozwojowy, przygotowujący  do pracy coachingowej z grupami i zespołami. Wsparcie w procesie, praca z zespołami w kryzysie.

Studium Trenera Novo

Trener biznesu oraz trener zmiany. Rozwijanie  kompetencji trenerskich. Projektowanie procesów wspierania w zmianie.

Uniwersytet Szczeciński 

Zarządzanie przedsiębiorstwem- nowe  i efektywne sposoby zarządzania przedsiębiorstwem. Uprawnienia do doradzania kierownikom średniego i wyższego szczebla w dużych organizacjach.

Kursy: 

 • Anthony Robbins “The Way Ahead”
 • Jordan Belfort –jak efektywnie sprzedawać
 • Prowadzenie Rozmów Oceniających – Human Factor
 • Harvard Business Review: Strategia konkurencyjna a innowacja. Skuteczne negocjacje
 • Standardy obsługi klienta.
 • Zasady Współpracy z Klientem Kluczowym.
 • Negocjacje w Biznesie.
 • Efektywne zarządzanie zespołem.
 • Profesjonalne metody sprzedaży.
 • Umiejętność prowadzenia prezentacji.
 • Zarządzanie stresem.
 • Efektywne spotkania.
 • Kurs Medytacji I Mindfulness.